Aktualności

0

Jasło FotoEye

Lubisz fotografować? Weź udział w konkursie organizowanym przez jasielski magistrat. Wystarczy, że zrobisz ciekawe zdjęcie związane z Jasłem.

Jasielski magistrat zaprasza wszystkich miłośników fotografii do wzięcia udziału w konkursie. – Celem konkursu jest przedstawienie w ciekawy i atrakcyjny sposób walorów turystycznych Jasła, zachowanie na zdjęciach zmian zachodzących w Jaśle oraz utworzenie miejskiej galerii fotograficznej – informuje jasielski magistrat.

Konkurs podzielony jest na dwa etapy. W pierwszym etapie wybierane będą zdjęcia miesiąca (głosowanie internautów), w drugim zdjęcie roku (wybór zdjęcia przez komisję). Organizatorzy przewidzieli nagrody. Autor zdjęcia miesiąca otrzyma 100 zł, autorzy zdjęć roku kolejno: I miejsce – 1500 zł, II miejsce – 1000 zł, III miejsce – 750 zł.

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie? – Zasady są bardzo proste. Wystarczy zrobić zdjęcie związane z Jasłem i zgłosić je do konkursu fotograficznego – informują urzędnicy.

Jak zagłosować na wybrane zdjęcie?

Głosowanie internetowe trwać będzie przez 14 dni po opublikowaniu wszystkich zdjęć zgodnych z założeniami konkursu. Pierwsze głosowanie rozpocznie się w maju. Konkurs rozpoczyna się 1 kwietnia i trwa do 31 października 2016 r. Szczegóły w regulaminie konkursu zamieszczonego na stronie jasielskiego magistratu.   

red

foto: pixabay

-->