Aktualności

0

Krośnianka walczy o tytuł Miss Polski!

Beata Czekańska walczy o tytuł najpiękniejszej na Podkarpaciu. Jeśli wygra, będzie reprezentować województwo w wyborach Miss Polski.

Casting do konkursu odbył się 20 marca w Resorcie Grand Chotowa. Spośród 30 kandydatek jury wybrało 30, które zaprezentują się w Wyborach na Miss Podkarpacia. Czteroosobowe gremium oceniało nie tylko urodę, figurę i wdzięk kandydatek, ale też umiejętność poruszania się i autoprezentacji. – Dziewczyna musi być nie tylko piękna, ale i mądrą – mówią jurorzy.

 

Beata na co dzień jest uczennicą II LO w Krośnie. W wolnym czasie zajmuje się modelingiem. – Kandydatka na miss powinna mieć przede wszystkim „to coś”, do tego powinna być miła i uśmiechnięta. Godnie reprezentować Podkarpacie w dalszych etapach konkursu – mówiła Beata podczas castingu do konkursu.

 

Uroczysta gala została zaplanowana na 24 kwietnia. Poprzedza ją głosowanie na „Miss Internetu”, w którym także można oddawać głosy na urodziwą krośniankę. Beata staruje z numerem 13. Głosowanie trwa do 23 kwietnia.


Aby na nią zagłosować należy wysłać SMS o treści TYP.MISS.13 pod numer 72480. Koszt wysłania SMSa to 2.46 zł z VATem.

 

Wydarzenie możecie śledzić na facebook’u: Miss Podkarpacia.

 

Red

foto: facebook.com

-->