Aktualności

0

Visit Krosno!

Zaplanuj swoją podróż do Krosna z portalem Visitkrosno.pl! Jego twórcy idąc z duchem czasów stworzyli w wirtualnej rzeczywistości miejsce, gdzie każdy turysta znajdzie informacje o walorach turystycznych Miasta Szkła.

– Wiemy o tym, że decyzje o kierunku przyszłych podróży zapadają przed ekranami naszych komputerów, tabletów czy smartfonów. Stąd pomysł na specjalną stronę internetową dedykowaną wyłącznie turystom – internetową wizytówkę naszego miasta i jego walorów turystycznych – informują twórcy Visitkrosno.pl

 

W tym jednym miejscu turysta znajdzie szereg potrzebnych informacji, od hoteli, miejsc noclegowych, restauracji do godzin otwarcia obiektów, które warto zobaczyć, a to wszystko podane w przystępnej i ciekawej graficznie formie. Strona dostosowuje się do wszelkich urządzeń mobilnych. Dostępna jest także w języku angielskim.

 

Treści na stronie Visitkrosno.pl podzielone są tematycznie, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Twórcy portalu podpowiadają turystom gdzie mogą zjeść, gdzie się bawić i co robić z dziećmi w naszym mieście, w wolne popołudnie.

 

Portal jest w ciągłej budowie. Jego twórcy chcą rozbudowywać bazę atrakcji i udoskonalać stronę. Do współpracy zapraszają mieszkańców – Jeżeli znacie ciekawe miejsce warte zobaczenia, restaurację, której jeszcze nie ma na naszej stronie lub macie jakiekolwiek uwagi – czekamy. Piszcie do nas na adres mailowy: info@visitkrosno.pl – apelują.

 

red
foto: Łukasz Jaracz

-->